Program lojalnościowy
 

Kupuj w naszym sklepie i wymieniaj punkty na złotówki!

Zbieranie punktów nigdy nie było tak proste. Nasz program lojalnościowy wyróżnia się łatwością działania. Wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie, a punkty będą wpadać automatycznie przy każdym zakupie, a nawet za dodanie opinie o produkcie! Już za samo zapisanie się do newslettera otrzymasz od nas 100 punktów!

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

 1. Program lojalnościowy przeznaczony jest dla Kupujących posiadających Konto. Uzyskiwanie i używanie Punktów przez Kupującego jest możliwe z wykorzystaniem Konta.
 2. Z momentem założenia Konta, Kupujący staje się uczestnikiem Programu lojalnościowego.
 3. Za każde 10 zł wydane w Sklepie w ramach pojedynczego zamówienia, Kupujący otrzyma następującą liczbę Punktów: 10 z zastrzeżeniem ust. 4-5.
 4. Punkty za złożone zamówienie będą przysługiwać Kupującemu wyłącznie w przypadku, w którym Sprzedawca zawrze z Kupującym umowę sprzedaży. Punkty zostaną przyznane Kupującemu automatycznie, w terminie realizacji zamówienia.
 5. Do wyliczenia liczby Punktów przysługujących za złożone zamówienie brane są pod uwagę wyłącznie środki pieniężne wydane przez Kupującego na towary zamówione w Sklepie bez wykorzystania Punktów, oraz bez uwzględnienia dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem towaru, takich jak np. koszt dostawy.
 6. Uzyskiwane przez Kupującego Punkty składają się na jedną pulę.
 7. Aktualna liczba zebranych przez Kupującego Punktów będzie widoczna w Koncie. Sprzedawca może także informować Kupującego o zmianie liczby zgromadzonych Punktów poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail Kupującego przypisany do jego Konta.
 8. Kupujący może uzyskać obniżenie ceny towaru objętego Programem lojalnościowym, w ten sposób, że finalna cena tego towaru wyniesie 0,01 zł, wykorzystując Punkty.
 9. Liczba Punktów pozwalająca na obniżenie ceny w sposób wskazany w powyższym ustępie wskazana jest w Sklepie, przy danym towarze.
 10. W przypadku, w którym Kupujący zadecyduje o wykorzystaniu Punktów, zniżka wynikająca z ich wykorzystania będzie naliczana automatycznie, tj. odejmowana od ceny zamawianego towaru.
 11. Punkty mogą zostać wykorzystane przez Kupującego podczas składania zamówienia na towary opłacane bez użycia Punktów.
 12. Zebrane przez Kupującego Punkty wygasają po upływie 100 dni od ich przypisania do Konta, co jest równoznaczne z ich usunięciem z aktualnej puli zgromadzonych przez Kupującego Punktów.
 13. Sprzedawca ma prawo anulować Punkty:
  1. naliczone za zamówienia, za które Sprzedawca zwrócił Kupującemu wpłacone za towar środki pieniężne (np. w przypadku skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży przez Kupującego);
  2. przyznane pomimo nieskutecznego opłacenia zamówienia (co nie oznacza braku możliwości nabycia Punktów ponownie, w wyniku prawidłowego opłacenia zamówienia).
 14. Punkty zgromadzone w Programie lojalnościowym można wykorzystać jedynie w sposób określony w niniejszym paragrafie.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl