Formy płatności

Metody płatności dostępne w sklepie NejmiArt.pl to: przelew natychmiastowy Przelewy24, przelew tradycyjny na rachunek bankowy, płatność przy odbiorze.

 

Przy pomocy szybkich płatności Przelewy24: przy wyborze tej formy płatności, zapłaty za zamówione produkty dokonasz w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności w systemie przez Przelewy24 zamówienie zostaje przekazane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

 

Przedpłata przelewem na konto: przy wyborze tej metody płatności, zobowiązujesz się do zapłaty rachunku w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Na adres mailowy otrzymasz numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. W momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym NejmiArt.pl, zamówienie zostaje przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Pragniemy również podkreślić, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

 

Płatność przy odbiorze (za pobraniem): za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Ten sposób płatności jest obciążony dodatkową opłatą w wysokości 3 zł.

 

Dane do przelewu na polskie konto bankowe:

Rachunek bankowy: PKO BP

Nr konta dla przelewów w PLN: 82 1020 1967 0000 8702 0374 8373

Adres odbiorcy: Nejmi Art, ul. Miodowa 8, Gralewo 66-431.

Tytuł przelewu: numer zamówienia

Kwota przelewu: końcowa wartość zamówienia

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl